%5 İNDİRİM

 İsterseniz daha önce hiç sitemizden alış veriş yapmamış olun fark etmez. Bizde indirimler ve kampanyalar her zaman devam eder. Sitemize kayıt olun, ürününüzü sepete ekleyin, ödeme sayfasına gidin, ödeme seçeneklerinden, banka havalesini seçin, anında %5 indirim kazanın…

ALIŞVERİŞ YAP KAZAN 

Sitemizden yapacağınız 10 bin TL üzeri alışverişinizde, bir sonra ki alışverişinizde geçerli olmak üzere, 500 TL indirim kuponu kazanın. Kampanyadan bir müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Kuponun kullanılacağı ikinci alış verişinde en az 10 bin TL değerinde olması gerekir. Sitemiz dolar üstünden çalıştığı için 500 dolarlık tutar size 25 dolar kazandıracaktır. Hemen alışverişe başla hediye kuponlarını kaçırma. Bu Kampanya 30/07/23 tarihinde sona ermiştir.

SİTEMİZE KAYIT OL KAZAN

Sitemize üye olun, 100 TL indirim kuponu kazanın. Ödeme sayfanızda kupon kullan bölümüne 100TL yazmanız indirimden yararlanmak için  yeterli olacaktır. Kupon 4.5 dolar değerindedir, alışverişinizde size 100 liradan fazla indirim olarak yansıyacaktır. Zaten indirimi olan ürünlerde kullanılamaz. 

22 AYAR AL KAZAN

Sitemizde 22 ayar ürünlerde geçerli almayı düşündüğünüz ürüne göre % 4’e varan indirimler kazanın. Kampanyaya katılmak için banka havalesiyle ürünü satın almanız gerekmektedir. Zaten bu durumda %5 havale indirimiyle birlikte + %4 kupon indirimi size %9’a varan indirim  kazandıracaktır. Kuponu almak için müşteri temsilcimize seçtiğiniz 22 ayar ürünü söyleyip, kupon kodunu bizden mesajla istemelisiniz. Zaten indirimi olan ürünlerde kullanılamaz. 

 

KAMPANYALI ÜRÜNLER