Yerli Kuyumcu


*TEMEL PRENSİPLERİMİZ**
*DÜRÜSTLÜK: Kuyumculuk mesleği alırkende, satarkende dürüst olmayı gerektirir. Allah korkusunun içinizde olmasını gerektirir. Bu nedenle ''DÜRÜST''lük bizim temel prensibimizdir. Ticaret hayatımız boyunca bu prensibimizden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz.
*FİYAT POLİTİKAMIZ: Sattığımız malı alırken mutlaka ilk elden ve nakit parayla almak suretiyle ucuza mal ederek, ucuza satmaktır. Hedef politikamız: Az kar ederek, mağazamızı babadan, toruna devretmektir.
*KALİTE POLİTİKAMIZ: Aldığımız malları mutlaka kuyumculuk sistemi içersinde olan; Kuyumcular odalarına, Ticaret ve Sanayi odalarına, Kuyumcular derneklerine kayıtlı olan ve mutlaka patenti olan imalatçılardan alırız. Bu sistem dışındaki üreticiden mal alırsak; sattığımız malın ne ayarına güven olur, nede yapım kalitesine güven olur. Aynı sistemin içinde tanınmış, reklamı olan markaların mallarından fiyatları uygun olan takı çeşitlerini her zaman elimizde bulundurur ve satarız.
2004 yılından bu zamana, yaklaşık 20 senedir yerlikuyumculuk adıyla, Antalya'nın Kemer ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Amacımız ticaretimizi tüm Türkiye sınırlarına açarak, sizlerle beraber büyümektir.